

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 473078 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 400 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | gobelinowe |
| Wzór | roślinne, w kwiaty |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 68% POLIESTER, 32% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 1% |
| Waga netto | 250 g |
Szukasz tradycyjnych wzorów, które pięknie zaprezentują się w klasycznym wnętrzu? Poszewka gobelinowa wykonana z grubej tkaniny ozdobiona barwnym kwiatowym wzorem inspirowanym stylem folk, to dekoracja dodająca rustykalnego stylu dekorowanemu wnętrzu. Grubsza żakardowa tkanina gwarantuje piękny efekt dekoracyjny, a uzyskany techniką tkania wzór sprawia, że poszewka pięknie się prezentuje zarówno w klasycznym wnętrzu, jak i w stylizacji retro czy folk. Wysoka jakość oraz staranne wykonanie gwarantują satysfakcję z produktu, a kwiatowy motyw znakomicie ożywia wnętrze, wprowadzając do aranżacji świeżość i radosny nastrój.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
długość: 45 cm
skład: 100% poliester - tkanina gobelinowa
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

