

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 472568 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Wprowadź do swojego wnętrza elegancki i świąteczny blask! Ta dekoracyjna poszewka została wykonana z miękkiej welwetowej tkaniny, która nadaje aranżacji luksusowy i przytulny charakter. Lśniący, złoty nadruk śnieżynek dodaje jej wyjątkowego uroku i subtelnego połysku, idealnego na kanapę, fotel czy łóżko. Ukryty zamek błyskawiczny zapewnia wygodę użytkowania i estetyczny wygląd.
Cechy produktu:
materiał: miękka welwetowa tkanina,
zdobienie: lśniący złoty nadruk śnieżynek,
praktyczność: ukryty zamek błyskawiczny,
styl: elegancki, świąteczny akcent dekoracyjny,
zastosowanie: idealna na kanapę, fotel lub łóżko w okresie Świąt.
Ta poszewka łączy elegancję welwetu z błyszczącym, świątecznym motywem, tworząc przytulną i nastrojową atmosferę w Twoim wnętrzu.
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

