

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 427951 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, błyszczące |
| Wzór | przecierane, z nadrukiem |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 150 g |
Poszewka GRACE z miękkiego welwetu z błyszczącym przecieranym wzorem znakomicie uzupełni wnętrze zaaranżowane w nowoczesnym stylu. Miękka welwetowa tkanina sprawia, że miło się do niej przytulić, a efektowny wzór wyróżnia się lśniącym blaskiem. Kolekcja poszewek z miękkiego welwetu, obejmuje dwa kolory, które pięknie prezentują się zestawione razem na kanapie. Wszyty z jednego boku zamek błyskawiczny, zapewnia szybką i wygodną zmianę poszewki. Subtelna miękkość, delikatny połysk oraz staranne wykończenie i prosty design, sprawiają, że poszewka z welwetu sprawdza się w każdym wnętrzu.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
wysokość: 45 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 200 g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

