

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 475545 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, gładkie, wodoodporne |
| Wzór | jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Waga netto | 200 g |
Szukasz dekoracyjnych poszewek do ogrodu i na taras, odpornych na czynniki zewnętrzne? Poszewka GARDEN to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone specjalnie do ogrodowej altany, pergoli, na taras oraz balkon.
Poszewka wykonana jest z najwyższej jakości wodoodpornej tkaniny, dzięki czemu jest wytrzymała oraz bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych takich jak wilgoć i promieniowanie słoneczne. Gładka tkanina z ozdobna wypustka na brzegach w modnym kolorze pasować będzie do wielu stylizacji. W celu odświeżenia masz możliwość wyprania poszewek w pralce w 30 st. C.
Kolekcję dekoracyjnych poszewek GARDEN, daje możliwość wyboru spośród wielu kolorów i różnych rozmiarach. Seria GARDEN obejmuje pasujące do poszewek zasłony GARDEN, by wygodnie tworzyć piękne i stylowe aranżacje w ogrodzie i na tarasie.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
wysokość: 45 cm
skład: 100% poliester - tkanina wodoodporna
gramatura: 230 g/m2
Konserwacja: prać w temp. 30st, nie wybielać, nie czyścić chemicznie, nie suszyć w suszarce, prasować w temp. 110 st.
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

