

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 489976 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 70 cm |
| Długość towaru | 70 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 515 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | szenilowe |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 65% BAWEŁNA, 35% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 1% |
Poszewka dekoracyjna wykonana z wysokiej jakości tkaniny szenilowej, wyróżniającej się miękką, przyjemną w dotyku strukturą oraz wyjątkową trwałością. Charakterystyczny, geometryczny haft tworzy harmonijny wzór, który nadaje poszewce nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy charakter. Precyzyjne wykończenie i starannie opracowane detale podkreślają jej rzemieślniczą jakość.
Model wyposażono w praktyczny, ukryty zamek błyskawiczny, który nie zaburza estetyki produktu i zapewnia wygodne użytkowanie. Poszewka szenilowa świetnie komponuje się z aranżacjami o charakterze minimalistycznym, nowoczesnym lub naturalnym.
Cechy produktu:
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
wysokość: 45 cm
skład: 65% % bawełna, 35% poliester
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

