

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 456116 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Świąteczna dwustronna poszewka to elegancki i stylowy dodatek, który wprowadzi do wnętrza świąteczny blask. Wykonana z wysokiej jakości materiału, poszewka przyciąga uwagę efektownym wzorem gwiazdek i subtelnymi pomponami na rogach poszewki. Jedna strona poszewki wykonana została z aksamitnego welwetu ozdobionego błyszczącym nadrukiem gwiazdek zaś druga strona została wykonana z miękkiej tkaniny typu bukla. Poszewka sprawdzi się zarówno na sofie, fotelu, jak i łóżku, tworząc ciepły, a zarazem wyrafinowany nastrój. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie subtelne, ale zarazem efektowne dekoracje, idealna także jako prezent dla bliskich na Boże Narodzenie.
Dane techniczne:
szerokość: 30 cm
długość: 50 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 500 g/m2
| Nie prać | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

