

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 478022 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, futrzane |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Dodaj przytulnego, świątecznego akcentu do swojego wnętrza dzięki dekoracyjnej poszewce z miękkiego, przyjemnego futerka. Delikatny, subtelny haft wprowadza elegancki, świąteczny charakter, idealny do salonu, sypialni czy na kanapę w okresie świątecznym. Praktyczny zamek błyskawiczny ułatwia zakładanie i zdejmowanie poszewki.
Cechy produktu:
Materiał: miękkie, przyjemne w dotyku futerko – komfortowe i eleganckie
Dekoracja: subtelny haft nadający świąteczny charakter
Praktyczne wykończenie – łatwe zakładanie i zdejmowanie
Idealna do dekoracji kanap, foteli i łóżek w okresie świątecznym
Stylowy i przytulny design, który wprowadza świąteczny nastrój
Zamek błyskawiczny – wygodny w użyciu i estetycznie ukryty
Dane techniczne:
wysokość: 45 cm
szerokość: 45 cm
skład: 100% poliester
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

