

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 451249 |
|---|---|
| Rozmiar | 180 x 200 x 30 cm |
| Szerokość towaru | 180 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 140 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 790 g |
Do swojej pościeli dobierz prześcieradło z gumką ADELA z gładkiej i miękkiej dzianiny bawełnianej typu jersey.
Prześcieradło jersey z gumką zostało uszyte z dzianiny bawełnianej – naturalnej tkaniny o gramaturze 140 g/m2. Dzianina bawełniana sprawia, że jest ono niezwykle przyjemne w dotyku, wytrzymałe i przewiewne.
Prześcieradło jest praktyczne i wygodne w użyciu. Dzięki szerokim zakładkom na boki materaca nie zsuwa się z łóżka i zawsze pozostaje na swoim miejscu, dlatego z łatwością je założysz i zdejmiesz z materaca.
Prześcieradło łatwo się prasuje, a po praniu nie traci koloru i jest trwałe.
Nasza kolekcja prześcieradeł daje Ci możliwość wyboru spośród palety barw i szerokiej gamy rozmiarów!
Dane techniczne:
szerokość: 180 cm
długość: 200 cm
wysokość: 30 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 140 g/m2

