

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 428916 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 x 30 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 140 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3cm |
| Waga netto | 920 g |
Polecamy wygodne i praktyczne prześcieradło JERSEY z gumką wykonane w 100% z włókien miękkiej bawełny czesanej. Prześcieradło zostało uszyte z dzianiny bawełnianej – naturalnej tkaniny o gramaturze 140 g/m2. Naturalna bawełna użyta do jego produkcji sprawia, że prześcieradło jest trwałe i wytrzymałe, a jednocześnie posiada gładką i delikatną powierzchnię. Dzianina bawełniana sprawia, że jest ono niezwykle przyjemne w dotyku, wytrzymałe i przewiewne. Praktyczna zakładka na boki materaca, idealnie dopasowuje prześcieradło do jego kształtu, zapobiegając przesuwaniu oraz zapewniając estetyczny wygląd łóżka. Szeroka paleta kolorów i duży wybór rozmiarów prześcieradeł z kolekcji JERSEY daje możliwość doboru do kolorystyki pościeli, oraz wymiaru materaca.
Dane techniczne:
szerokość: 220 cm
długość: 200 cm
zakładka: 30 cm
materiał: 100% bawełna - jersey
gramatura: 140 g/m2
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Pranie delikatnie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

