

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 455563 |
|---|---|
| Rozmiar | 160 x 200 x 30 cm |
| Szerokość towaru | 160 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 105 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3cm |
| Waga netto | 780 g |
Prześcieradło PRINT z bawełny typu renforce to doskonałe połączenie naturalnego komfortu i subtelnego designu. Wykonane z wysokiej jakości bawełny, charakteryzuje się gładką, przyjemną w dotyku powierzchnią, która zapewnia komfortowy sen. Zdobione nadrukiem delikatnych łąkowych kwiatów, wprowadza do sypialni świeżość i naturalny urok. Dzięki narożnej gumce prześcieradło idealnie dopasowuje się do materaca, nie przesuwając się podczas użytkowania. To praktyczne i stylowe rozwiązanie, które doda lekkości każdej aranżacji sypialni.
Dane techniczne:
szerokość: 160 cm
długość: 200 cm
wysokość: 30 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 105g/m
| Nie suszyć | |
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

