

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 482326 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 x 30 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 105 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Waga netto | 950 g |
Prześcieradło BASIC z bawełny renforce wyróżnia się doskonałą jakością i wytrzymałością, nawet przez wiele lat użytkowania. Praktyczna gumka znajdująca się na krawędziach prześcieradła zapewnia jego stabilne i pewne przyleganie do materaca, a także zapobiega przesuwaniu się prześcieradła w trakcie snu. Tkanina renforce to materiał składający się w 100% z bawełny o splocie krzyżowym. Jest w pełni naturalna, dzięki czemu jest przewiewna, dobrze odprowadza wilgoć, a przy tym jest przyjemna w dotyku, co gwarantuje komfort podczas snu. Bawełnę renforce cechuje także trwałość, a wykonane z niej prześcieradło jest niezwykle praktyczne, wygodne w użyciu i bardzo łatwe w pielęgnacji. Dzięki szerokim zakładkom na boki materaca prześcieradło nie zsuwa się z łóżka i zawsze pozostaje na swoim miejscu.
Prześcieradło bawełniane z gumką o gramaturze 105 g/m2 jest doskonałym dopełnieniem kompletu pościeli z bawełny renforce.
Kolekcja prześcieradeł BASIC daje Ci możliwość wyboru spośród wielu kolorów i szerokiej gamy rozmiarów, dzięki czemu dobierzesz je odpowiednio do kolorystyki pościeli oraz każdego rozmiaru łóżka.
Dane techniczne:
szerokość: 220 cm
długość: 200 cm
wysokość: 30 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 105 g/m2
| Nie suszyć | |
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

