

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 398753 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 x 30 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Gumka | Tak |
| Gramatura materiału | 125 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | SATYNA, 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3cm |
| Waga netto | 1100 g |
Pozwól sobie na luksusowy nocny wypoczynek! Do swojej pościeli dobierz prześcieradło DINA, z najwyższej jakości satyny bawełnianej – naturalnej tkaniny o satynowym splocie i gramaturze aż 125 g/m. Zastosowanie najwyższej jakości satyny bawełnianej sprawia, że prześcieradło ma wyjątkowy połysk i jedwabistą miękkość jest ono również przewiewne i lekkie.
Prześcieradło jest niezwykle praktyczne; charakteryzuje go wyjątkowa trwałość, łatwość prasowania oraz intensywne kolory, które nie tracą swej głębi nawet po wielu praniach.
Prześcieradło posiada szerokie zakładki na boki materaca, dzięki którym jest wygodne w użyciu, nie zsuwa się z łóżka i zawsze pozostaje na swoim miejscu. Z łatwością je założysz i równie szybko zdejmiesz z materaca. Prześcieradło satynowe, jest doskonałym dopełnieniem kompletu pościeli z satyny bawełnianej. Kolekcja DINA daje Ci możliwość wyboru spośród palety barw i szerokiej oferty rozmiarów pasujących na każde łóżko.
Dane techniczne:
szerokość: 220 cm
długość: 200 cm
wysokość: 30 cm
skład: satyna 100% bawełna
gramatura: 125g/m2
| Suszyć w pozycji pionowej | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

