

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 486179 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | roślinne, haftowane |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 100% LEN |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 225 g |
Elegancki ręcznik bawełniany o gramaturze 500 g/m², zdobiony subtelną bordiurą z lnu, która nadaje mu naturalnego i stylowego charakteru. Miękka, chłonna bawełna zapewnia wysoki komfort użytkowania, a wszyta pętelka po szerszej stronie ręcznika umożliwia wygodne zawieszenie. To praktyczny i estetyczny dodatek do każdej łazienki.
Cechy produktu:
Materiał: bawełna z bordiurą z lnu
Gramatura: 500 g/m²
Styl: naturalny, elegancki
Dekoracja: subtelna bordiura lniana
Sposób zawieszenia: wszyta pętelka po szerszej stronie
Chłonność: wysoka, przyjemny w dotyku materiał
Zastosowanie: codzienne użytkowanie, dekoracja łazienki
Dane techniczne:
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

