

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 480563 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 96% BAWEŁNA, 4% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Poczuj wyjątkowy komfort i elegancję z ręcznikiem wykonanym z wysokiej jakości bawełny frotte o gramaturze 500 g/m². Gęsta, puszysta struktura materiału zapewnia doskonałą chłonność i miękkość, która otuli Twoją skórę po każdej kąpieli.
Wyjątkowego charakteru dodaje mu dekoracyjna bordiura – przyjemna w dotyku, zdobiona kontrastującymi paseczkami, które nadają ręcznikowi nowoczesnego i stylowego wyglądu. To połączenie klasyki z modnym detalem, idealne do każdej łazienki.
Dostępny w różnych wariantach kolorystycznych, byś mógł dopasować go do swojego wnętrza.
Dane techniczne:
szerokość: 30 cm
długość: 50 cm
skład: 100% bawełna, część ozdobna: 96 % bawełna, 4% poliester
gramatura: 500 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

