

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 466385 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, frotte |
| Wzór | welurowe z bordiurą, strukturalne |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Szukasz klasycznych ponadczasowych wzorów pasujących do każdej łazienki? Harmonia i klasyka w nowoczesnym wydaniu zagości w Twojej łazience dzięki niezwykłej kolekcji ręczników LUCY. Jednolita barwa ręcznika podkreślona miękką welurową bordiurą, sprawia, że w łazience panuje harmonia i ład. Wysoka gramatura sprawia, że ręcznik jest puszysty, dzięki czemu szybko wchłania wodę, delikatnie i szybko osuszając mokre ciało po kąpieli. Bogata kolekcja składająca się z wielu kolorów w trzech rozmiarach daje możliwość komponowania zestawów dostosowanych do potrzeb każdego domownika. Szczerze polecamy!
Dane techniczne:
długość: 30 cm
szerokość: 50 cm
gramatura: 500 g/m2
skład: 100% bawełna
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

