

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 481252 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 60% BAWEŁNA, 40% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Otul się miękkością i elegancją, jakiej potrzebujesz po każdym prysznicu czy kąpieli. Ręcznik bawełniany został wykonany z wysokiej jakości, chłonnej tkaniny, która delikatnie pieści skórę, zapewniając uczucie świeżości i komfortu. Ozdobna welwetowa bordiura ze stebnowanymi pasami dodaje mu wyjątkowego charakteru, a praktyczna pętelka do zawieszenia sprawia, że zawsze znajdzie swoje miejsce w łazience. To połączenie codziennej wygody i eleganckiego stylu.
Cechy produktu:
Materiał: 100% wysokogatunkowa bawełna
Wykończenie: ozdobna welwetowa bordiura ze stebnowanymi pasami
Dodatki: pętelka do zawieszenia
Miękki, chłonny i przyjemny w dotyku
Szybkoschnący i trwały
Elegancki wygląd pasujący do każdej łazienki
Idealny do codziennego użytku lub jako prezent
Dane techniczne:
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

