

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 403486 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 450 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, gładkie |
| Wzór | zwierzęce |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 96.1% BAWEŁNA, 3.9% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 203 g |
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 90 cm
skład: 100% bawełna, bordiura: 96,1% bawełna, 3,9% poliester
gramatura: 450 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

