

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 477481 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 225 g |
Doskonałej jakości puszysty ręcznik o oryginalnej "ryżowej strukturze" czyli wytłaczanej drobnej krateczce zakończony gładką welurową bordiurą. Miękka i chłonna bawełniana przędza zapewnia wyjątkową miękkość i chłonność ręcznika, dzięki czemu po kąpieli miło otula ciało i błyskawicznie osusza mokrą skórę. Kolekcja obejmuje szeroką paletę kolorów dostępnych w dwóch rozmiarach, co pozwala na swobodne tworzenie zestawów dopasowanych do naszych potrzeb. Ten ręcznik to praktyczny, a zarazem gustowny dodatek, który sprawdzi się w każdej łazience. Wybierz wysokiej jakości ręcznik, staranie wykończony, niezwykle elegancki i komfortowy w użytkowaniu.
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 90 cm
skład: 100% bawełna; część ozdobna: 99% bawełna, 1% wiskoza
gramatura: 500 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

