

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 481777 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 96% BAWEŁNA, 4% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Odkryj luksus codziennej pielęgnacji dzięki temu wyjątkowemu ręcznikowi bawełnianemu. Miękka, chłonna tkanina o wysokiej gramaturze 500 g/m² otula ciało niczym delikatny kokon komfortu, a welwetowa bordiura z wytłaczanym geometrycznym wzorem nadaje mu eleganckiego, nowoczesnego charakteru. Subtelne przetykanie błyszczącą nicią dodaje dyskretnego luksusu, sprawiając, że każda chwila spędzona pod prysznicem lub podczas kąpieli staje się małym rytuałem przyjemności.
Cechy produktu:
Materiał: 100% bawełna
Gramatura: 500 g/m² – miękki i chłonny
Wykończenie: welwetowa bordiura z wytłaczanym geometrycznym wzorem
Dodatki: subtelna, błyszcząca nić w bordiurze
Styl: elegancki, nowoczesny, luksusowy
Pielęgnacja: łatwy w praniu, trwały kolor i struktura
Dane techniczne:
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

