

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 386727 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, frotte |
| Wzór | welurowe z bordiurą, strukturalne, w pasy, z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 99% BAWEŁNA, 1% WISKOZA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 225 g |
Doskonałej jakości puszysty ręcznik o oryginalnej "ryżowej strukturze" czyli wytłaczanej drobnej krateczce zakończony gładką welurową bordiurą. Miękka i chłonna bawełniana przędza zapewnia wyjątkową miękkość i chłonność ręcznika, dzięki czemu po kąpieli miło otula ciało i błyskawicznie osusza mokrą skórę. Kolekcja obejmuje szeroką paletę kolorów dostępnych w dwóch rozmiarach, co pozwala na swobodne tworzenie zestawów dopasowanych do naszych potrzeb. Ten ręcznik to praktyczny, a zarazem gustowny dodatek, który sprawdzi się w każdej łazience. Wybierz wysokiej jakości ręcznik, staranie wykończony, niezwykle elegancki i komfortowy w użytkowaniu.
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 90 cm
skład: 100% bawełna; część ozdobna: 99% bawełna, 1% wiskoza
gramatura: 500 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

