

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 427534 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, gładkie |
| Wzór | z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 95% BAWEŁNA, 5% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 225 g |
Szukasz ręcznika, który będzie puszysty i chłonny, a przy tym elegancki? Ręcznik FRIDA o strukturze drobnej krateczki, zakończony gładką welurową bordiurą, stylowo dopełni wystrój modnej łazienki. Puszysta bawełna, zapewnia miękkość i chłonność ręcznika, dzięki czemu ręcznik przyjemnie otula ciało i błyskawicznie osusza mokrą skórę. Kolekcja ręczników FRIDA obejmuje szeroki wybór kolorów, dostępnych aż w trzech rozmiarach, co pozwala na swobodne tworzenie zestawów dopasowanych do potrzeb całej rodziny. Wybierz wysokiej jakości ręcznik o oryginalnej strukturze, komfortowy w użytkowaniu i przyjazny dla skóry.
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 90 cm
skład: 100% bawełna; część ozdobna: 95% bawełna, 5% poliester
gramatura: 500 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

