

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 463183 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | jednokolorowe |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Waga netto | 225 g |
Stylowy ręcznik bawełniany o strukturze ryżowej, który łączy funkcjonalność z elegancją. Wykonany z miękkiej i wysokogatunkowej bawełny, charakteryzuje się wyjątkową chłonnością oraz trwałością. Struktura ryżowa, czyli delikatny, wypukły wzór krateczki, nadaje ręcznikowi przyjemnej tekstury, jednocześnie zwiększając jego zdolność do szybkiego wchłaniania wody. Dół ręcznika zdobi szeroka bordiura, wykończona subtelnymi paseczkami. Drobne, dekoracyjne przeszycia dodają całości elegancji i wyrafinowania, tworząc harmonijną ramę, która pięknie komponuje się z ryżową strukturą tkaniny. Ręcznik jest nie tylko praktyczny i wygodny w codziennym użytku, ale również stanowi elegancki element dekoracyjny, który doda łazience odrobiny luksusu.
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 90 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 500 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

