

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 439900 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 520 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 80% BAWEŁNA, 20% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Geometryczny wzór srebrnej kostki efektownie podkreśla bordiurę ręcznika MARTHA. Miękki i puszysty ręcznik o wysokiej gramaturze aż 530 g/m2 stworzono z wysokiej jakości tureckiej bawełny, zapewniającej wyjątkową chłonność, dzięki czemu błyskawicznie osusza mokrą skórę, delikatnie ją otulając. Elegancka bordiura utkana z miękkiej nici szenilowej podkreślona jest błyszczącym srebrnym wzorem. Wybierz niezwykle elegancki i komfortowy w użytkowaniu ręcznik o starannym wykończeniu, niezwykle trwały i wytrzymały, na długo zachowujący swoje walory użytkowe. Kolekcja ręczników MARTHA obejmuje gamę kolorów dostępnych w dwóch rozmiarach. Wygodnie skompletuj zestaw dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz kolorów Twojej łazienki.
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 90 cm
gramatura: 530 g/m2
skład: 100% bawełna
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

