

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 480549 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 96% BAWEŁNA, 4% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Bawełniany ręcznik ozdobiony dekoracyjną bordiurą w kontrastujące pasy to połączenie klasycznej estetyki i praktycznego zastosowania. Wykonany z miękkiej, chłonnej bawełny zapewnia komfort podczas codziennego użytkowania, a stylowe wykończenie nadaje mu wyjątkowego charakteru. Ręcznik posiada także wszytą pętelkę, dzięki której można go wygodnie odwiesić po użyciu.
Cechy produktu
100% miękka i chłonna bawełna
ozdobna bordiura w kontrastowe pasy
pętelka do wygodnego zawieszenia
wysoka trwałość i odporność na pranie
przyjemny w dotyku, delikatny dla skóry
idealny do łazienki domowej, hotelu lub spa
Dane techniczne:
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

