

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 484739 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, bawełniane |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 100% LUREKS |
| Waga netto | 225 g |
Miękki i elegancki ręcznik z wysokiej jakości bawełny to idealny wybór do każdej łazienki. Jego gęsta, chłonna struktura zapewnia szybkie osuszanie i wyjątkowy komfort podczas codziennego użytkowania. Klasyczny, kolor oraz dekoracyjne przeszycia nadają mu nowoczesny, stylowy wygląd, który doskonale wpasuje się w różne aranżacje wnętrz.
Dzięki solidnemu wykonaniu ręcznik zachowuje swoją formę i miękkość nawet po wielu praniach. To praktyczny i elegancki dodatek, który łączy funkcjonalność z estetyką.
Cechy produktu
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 90 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 500 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

