

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 427841 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Długość towaru | 90 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, gładkie |
| Wzór | z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 225 g |
Ręcznik ALINE z bawełny frotte o gramaturze 500 g/m2 szybko osusza ciało i jest bardzo przyjemny w dotyku. Ręcznik o klasycznym designie to praktyczny dodatek, który sprawdzi się w każdej łazience. Tkana, żakardowa bordiura w formie wypukłych paseczków estetycznie podkreśla ręcznik. Kolekcja składa się z gamy kolorów, dostępnych aż w trzech rozmiarach, dlatego z łatwością wybierzesz komplet w ulubionych barwach, najlepiej pasujący do Twoich potrzeb. Znakomita jakość bawełny oraz wysoki standard wykończenia sprawiają, że nasze ręczniki sprawdzają się w intensywnym użytkowaniu i są odporne na wielokrotne pranie.
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 90 cm
skład: 60% bawełna, 40% poliester
gramatura: 500 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

