

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 477545 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 490 g |
Ręcznik POLA wyróżnia oryginalna żakardowa bordiura podkreślona stebnowaniem. Ten praktyczny i piękny dodatek do nowoczesnej łazienki jest idealnie miękki i doskonale chłonny, dzięki czemu błyskawicznie i przyjemnie osuszy ciało po kąpieli. Oryginalne stebnowanie wykonane kontrastującymi nićmi podkreśla jego niezwykły styl. Ręcznik wykonany z dbałością o detale, będzie pięknym dopełnieniem wnętrza nowoczesnej łazienki. Kolekcja ręczników POLA składa się z szerokiej gamy kolorów dostępnych w kilku rozmiarach dlatego z łatwością dobierzesz komplet najlepiej pasujący do Twoich potrzeb, a także do wystroju i koloru Twojej łazienki.
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 140 cm
skład: 100% bawełna
gramatura: 500 g/m2
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

