

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 481710 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Ręcznik KALANI łączy w sobie funkcjonalność i wyrafinowany design. Wykonany z miękkiej, chłonnej bawełny o gramaturze 500 g/m², zapewnia wyjątkowy komfort i przyjemność po każdej kąpieli. Dekoracyjny motyw geometryczny umieszczony wokół ręcznika stanowi subtelne, a zarazem efektowne wykończenie.Dzięki praktycznej pętelce, ręcznik można wygodnie zawiesić, zachowując porządek i estetykę w łazience.
Cechy produktu:
Nazwa: Ręcznik bawełniany KALANI
Materiał: 100% bawełna
Gramatura: 500 g/m² – miękki i chłonny
Wykończenie: geometryczny wzór wokół ręcznika
Funkcjonalność: pętelka do zawieszenia
Styl: elegancki, nowoczesny, minimalistyczny
Pielęgnacja: trwały kolor i miękkość po praniu
Dane techniczne:
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

