

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 427628 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, frotte |
| Wzór | w pasy, z bordiurą |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 96% BAWEŁNA, 4% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 490 g |
Poznaj naszą propozycję ręcznik ALLY z bordiurą podkreśloną pasem i przetykaną kontrastującą nicią. Ręcznik wykonany jest w 100% z miękkiej i delikatnej w dotyku bawełny, materiału przyjaznego nawet dla wrażliwej skóry.
Zero Twist oznacza, że włókna są nieskręcone. To z kolei gwarancja, że włókna są niezwykle puszyste i lekkie, z łatwością też chłoną wilgoć. W ręcznikach Zero Twist powietrze swobodnie wnika między włókna, dzięki czemu schną one dużo szybciej i w całości. Ręczniki Zero Twist to ręczniki bezpieczne dla zdrowia. Polecamy kolekcję ręczników ALLY w bogatej gamie barw i rozmiarów, wśród której każdy znajdzie swojego faworyta. Dobierz odpowiednie ręczniki, które podkreślą estetykę Twojej łazienki i zadbaj o jej nastrojowy klimat.
Dane techniczne:
długość: 70 cm
szerokość: 140 cm
skład: 100% bawełna, cześć ozdobna: 96% bawełna, 4% poliester
gramatura: 500 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

