

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 484454 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, zero twist |
| Wzór | w pasy |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA; CZĘŚĆ OZDOBNA: 50% BAWEŁNA, 50% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 75 g |
Poznaj wyjątkowy ręcznik wykonany w technologii Zero Twist, która zapewnia niezwykłą miękkość, puszystość i doskonałą chłonność. Skręcanie włókien zostało zredukowane do minimum, dzięki czemu ręcznik jest lekki, delikatny dla skóry i bardzo szybko schnie.
Stylowa bordiura przetykana subtelną, błyszczącą nicią dodają mu elegancji i sprawiają, że idealnie pasuje do nowoczesnych i luksusowych łazienek.
Po szerszej stronie wszyto praktyczną pętelkę z logo, która pozwala wygodnie zawiesić ręcznik i zachować estetyczny porządek.
Cechy produktu:
Dane techniczne:
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować |

