

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 457029 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Gramatura materiału | 280 g/m² |
| Pętelka do zawieszenia | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, szybkoschnące |
| Wzór | strukturalne, jednokolorowe |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Skład materiałowy | 20% POLIAMID, 80% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 266.67 g |
Szybkoschnący ręcznik ZOE1 wykonany z mieszanki włókien poliamidu i poliestru to idealne rozwiązanie dla osób ceniących funkcjonalność i komfort. Materiał o ryżowej strukturze zapewnia doskonałą chłonność oraz szybkie odparowywanie wilgoci, co sprawia, że ręcznik jest gotowy do ponownego użycia w krótkim czasie. Lekki i kompaktowy, doskonale sprawdzi się podczas podróży, na siłowni czy po treningu. Dzięki wytrzymałej tkaninie ręcznik jest odporny na zagniecenia i długotrwałe użytkowanie, zachowując swoją miękkość oraz właściwości chłonne.
Dane techniczne:
szerokość: 70 cm
długość: 140 cm
skład: 20% poliamid, 80% poliester
gramatura: 280 g/m2
Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

