Blanca - magia bieli

Wybierz widok
Sortowanie:
Strona 1 z 1
BLANCA - Magia bieli

 
Czy niewinna, czysta biel może zyskać magiczny wymiar? Naturalnie, jeśli tylko pojawi się w odpowiednim towarzystwie. Barwa aniołów symbolizująca czystość i delikatność wzestawieniu z wyrafinowanym, mocnym złotem zaprasza do świata magii.

Kolekcja BLANCA została stworzona po to by zachwycać. Złote nadruki w postaci regularnych, prostych form bądź liści lilii wodnej wybrzmiewają z całą mocą na tle bieli wysokogatunkowych tkanin. Z kolekcją BLANCA połączymy we wnętrzach świeżość i wyrazistość,
subtelność i elegancję, klasykę i nowoczesność.

Niewątpliwym arcydziełem kolekcji BLANCA są wyjątkowo eleganckie i piękne lampy z podstawą ze szkła w kolorze złota oraz kloszami z miękkiego welwetu zdobionego oryginalnymi nadrukami. Już ten dodatek wprowadzi do wnętrza niebanalny styl wyrafinowanej elegancji. Jeśli dodatkowo w salonie połączymy go z zasłonami z tym samym wzorem, otrzymamy spójną, stylową aranżację wnętrza. Do sypialni kolekcja BLANCA wkrada się za sprawą miękkich, przyjemnych w dotyku pościeli z makosatyny bawełnianej, poduszek dekoracyjnych, koców i narzut. Łazienkę z kolei wspaniale udekorują białe ręczniki zdobione subtelnym, złotym wzorem. Wyjątkowy charakter kolekcji BLANCA można nie tylko zobaczyć, ale także poczuć. To za sprawą wysokiej jakości tkanin: welwetu, makosatyny, Tencelu. Kolekcja BLANCA wprowadza do wnętrz magiczny czar i niepowtarzalny klimat.