tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Bombki choinkowe


W świecie bożonarodzeniowych dekoracji - bombki na choinkę

 

Najlepszy moment w roku to ten, kiedy trwa świąteczny zawrót głowy! Jak się w tym wszystkim połapać? Jak nie przepłacić i wybrać odpowiednie bombki na choinkę? To wszystko jest prostsze, niż Ci się wydaje.

 

O czym powinnaś pamiętać planując święta?

 

Panie Domu, które przygotowują Wigilię, co roku stają przed trudnym do wykonania zadaniem logistycznym. Zrób sobie wcześniej listę z potrawami oraz obowiązkami i zaangażuj do pomocy wszystkich domowników. Nie tylko zacieśni to więzi rodzinne, ale znacznie usprawni przygotowania. Ważne aby Boże Narodzenie było przede wszystkim okazją do odpoczynku, zregenerowania sił i spędzenia czasu z bliskimi. Kiedy postawisz sobie te wartości jako nadrzędne, żaden surowy piernik nie będzie miał statusu świątecznej katastrofy. Aby ułatwić czas przygotowań opracowaliśmy specjalny dział Święta, w którym znajdują się wszystkie produkty potrzebne do wystroju wnętrza właśnie na ten czas, w wersji tradycyjnej i nowoczesnej, a także różnych wariantach kolorystycznych. Teraz długopis w dłoń! Poniżej znajdziesz listę absolutnych pewniaków, czyli rzeczy, których nie może zabraknąć podczas świątecznego spotkania: choinka - to wybór oczywisty i często jej zakup rozpoczyna przygotowania do świąt. Różne rodzaje drzewek znajdziesz się w zakładce drzewka choinkowe, obrus - pod nim sianko, a na nim bogata zastawa stołowa. Tkaniny z jakich tworzymy obrusy charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością i odpornością na nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Jeśli szukasz wyjątkowego obrusu o niespotykanym kolorze, zajrzyj do zakładki obrusy świąteczne, a jeśli dostrzegasz braki w zastawie stołowej polecamy dział serwisy obiadowe. Bombki i dekoracje plastikowe to kolejna rzecz, o której musisz pamiętać. Chyba nikt nie potrafi wyobrazić sobie choinki bez tradycyjnych ozdób w postaci bombek. Ozdoby w pojedynczych opakowaniach to kopalnia inspiracji, dzięki której zdecydujesz się na konkretny rodzaj ozdób. Nasz asortyment jest bogaty w gałązki i kwiaty choinkowe, ale także w dwa rodzaje bombek na choinkę - plastikowych bombek na choinkę oraz szklanych dekoracji. Jeśli zależy Ci przede wszystkim na trwałości i chcesz kupić praktycznie niezniszczalne ozdoby, powinna zainteresować Cię oferta plastikowych bombek.

 

Różnica między bombkami plastikowymi a szklanymi

 

Wybór odpowiednich plastikowych bombek na choinkę to zadanie kluczowe w świątecznym wystroju domu. Warto pamiętać, że bombki mogą również stanowić element dekoracji stołu, czy też stroiku. Dlatego skup się na pasującej do siebie palecie kolorów. W tym roku szczególnie popularne jest połączenie ciemnej zieleni z intensywną czerwienią. Zawsze sprawdzi się także klasyczna biel oraz złoty i srebrny w stylu glamour. Szukasz ciekawych bombek choinkowych? Plastikowe? Szklane? A może dodatkowo ozdobione przez Twoje dzieci? Spersonalizowanie plastikowych dekoracji nie stanowi problemu!

 

Plastikowe i wytrzymałe

 

Plastikowe bombki na choinkę są znacznie bardziej wytrzymałe od tradycyjnych szklanych produktów. Nie tłuką się i dodatkowo są dostępne w znacznie niższych cenach. Sprawdzą się zarówno na żywych, jak i sztucznych świątecznych drzewkach w domach tradycjonalistów lub osób nowoczesnych. Dzięki ich wytrzymałej i elastycznej strukturze mogliśmy modelować ich kształty i nakładać dodatkowe tekstylia. Paleta kolorów, w jakiej tworzyliśmy plastikowe bombki na choinkę, jest naprawdę różnorodna. Chcieliśmy, aby każdy kolor reprezentował odpowiedni styl. Tak powstały dekoracje we wszystkich kolorach tęczy!

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy