close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Coś na choinkę


Firma Eurofirany pragnie Cię powitać w kolorowym świecie bombek. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy kolekcję eleganckich i niepowtarzalnych dekoracji choinkowych. W wachlarz naszych propozycji wpisują się różnokolorowe bombki o rozmaitych wzorach i kształtach. Wszystkie oferowane przez nas bombki są bogato zdobione. Wykonane z najwyższej jakości materiałów cieszą oko i sprawiają, że każdy chciałby je mieć na swoim drzewku bożonarodzeniowym.


Choinkowe ozdoby


Święta Bożego Narodzenia na pewno kojarzą Ci się ze spotkaniami rodzinnymi przy suto zastawionym stole, z pięknie przystrojoną choinką, wigilijnym stołem, karpiem, barszczem z uszkami, kutią, pysznymi piernikami. Wszystko to wpływa na niepowtarzalną atmosferę świąt. Niektórzy, bardziej zapobiegliwi, rozpoczynają przygotowania świąteczne już w listopadzie. Kupują bombki choinkowe, zagniatają ciasto na piernik. Wtedy zakup bombek choinkowych to czynność, która przywołuje Święta już kilka tygodni wcześniej.


Bombki ze szkła


Warto zajrzeć do sklepu online, aby zapoznać się z asortymentem bombek szklanych. Specjalnie dla Ciebie, przygotowaliśmy ofertę ciekawie przyozdobionych i wspaniale prezentujących się ozdób choinkowych. Wśród nich mamy różnokolorowe bombki szklane, których kształty i desenie Cię zachwycą. Każda z nich wspaniale się prezentuje, a pięknie zapakowana może być idealnym prezentem pod choinkę.


Dekoracje choinkowe


Bombki choinkowe – szklane, czy też wykonane z innych materiałów, kojarzą się jednoznacznie ze Świętami Bożego Narodzenia. W zależności od obowiązujących trendów dekorujesz swoje drzewko w tonacji jedno- lub wielokolorowej. Pięknie się prezentują i przyciągają wzrok jednolite dekoracje w kolorze niebieskim lub złotym. Oprócz bombek choinkowych – szklanych na Twoim drzewku nie może zabraknąć łańcuchów oraz choinkowych lampek. Pod pięknie ubraną choinką nie może też zabraknąć prezentów. Bez wątpliwości wspaniałymi podarunkami będą eleganckie szkatułki oraz obrusy.


Szklane bombki


Wejdź do sklepu online i zapoznaj się z naszą ofertą bombek na choinkę – szklanych ozdób, których nie może zabraknąć w Twoim domu. W prezentowanym asortymencie znajdziesz różnokolorowe, bogato zdobione bombki wykonane z należytą starannością. Na świąteczny czas proponujemy szklane bombki z cekinowym zdobieniem, z ozdobną metalową aplikacją, ozdobione kryształkami, a pod choinkę dla najbliższych coś z dekoracji z drewna i metalu. Wspaniałym prezentem bożonarodzeniowym będą również pięknie zapakowane bombki na choinkę – szklane lub wykonane własnoręcznie.


Eleganckie i dekoracyjne


Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny dla każdego z nas. W blasku kolorowej choinki, przy świątecznym stole spotykasz się w gronie najbliższych. Celebrowanie Świąt pozwala nam oderwać się od codzienności i skupić na bajkowym świecie kolorowych świecidełek. Firma Eurofirany wychodzi do klientów z ofertą szklanych bombek. Na choince pięknie się prezentują z łańcuchem w tej samej tonacji kolorystycznej.


Szklane świecidełka na choinkę


Szklane bombki na choinkę to hit nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Eleganckie i różnokolorowe, z ciekawymi motywami, zachwycą każdego. Misternie wykonane będą ozdobą każdej choinki, a podarowane najbliższym przywołają uśmiech na ich twarzy. Spośród oferty naszych szklanych bombek na choince koniecznie wybierz te z ozdobami w kolorze mieniącego się złota. W końcu, obok czerwieni i zieleni, złoto to najbardziej świąteczny kolor, który wyjątkowo pięknie wygląda w blasku świec, które przyozdobią Twój stół.


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 26 LAT