Chwosty

Wybierz widok
Sortowanie:

Chwosty – idealne dopełnienie każdego wnętrza

Chwosty to ozdobne zakończenie sznura. Nieustannie pojawiają się w częściach garderoby oraz biżuterii. Oznacza to, że chwosty z tradycją sięgającą w Polsce XVII w. nadal są w modzie i nie tracą uznania. Ich nierozłączną częścią są frędzle. To właśnie one sprawiają, że chwosty wydają się lekkie i mają romantyczny charakter. Chwosty mogą być wykorzystywane we wnętrzu na wiele sposobów. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim jako upięcie firan lub zasłon, ale nie tylko. Mogą posłużyć także do dekoracji poduszek, torebek, koców itp. Liczba ich zastosowań jest niemal nieograniczona, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia dekorującego. Co zyskuje się dzięki użyciu chwost we wnętrzu? Przede wszystkim nastrojowe pomieszczenie, które przypasuje szczególnie miłośnikom stylu boho oraz stylu klasycznego. Nawet najbardziej minimalistyczna firanka zawieszona w oknie może nabrać wyjątkowego charakteru, a to wszystko za sprawą tych niepozornych ozdób. Chwosty to sposób na odmienienie pomieszczenia niewielkim kosztem. Stare, dobrze znane firany przewiązane w ciekawy sposób ozdobnymi sznurami mogą odmienić wygląd nudnego okna. To świetny sposób, aby promienie słońca zaczęły delikatnie wpadać do mieszkania. Okno może być nie tylko przydatne, ale również piękne. Udekorowane wyszukanymi, gustownymi dodatkami to niezbędny element każdej aranżacji.

Szeroki, zróżnicowany asortyment

Duża liczba produktów sprawia, że każdy jest w stanie dopasować chwosty do swojego wnętrza. Podstawową kwestią jest ich kolor. W ofercie są ozdoby w przeróżnych barwach. Można wybierać od neutralnych po bardziej ekstrawaganckie. Nasi klienci mogą wybierać spośród beży, szarości, różów, zieleni, błękitów i wielu innych odcieni. Dzięki temu chwosty można bez trudu dopasować do pomieszczenia bez konieczności zmieniania wszystkich dodatków.
Istotny jest również styl wnętrza, do którego dobierane są chwosty. Te z kryształkami będą idealnym dopełnienie stylu glamour. Elementy metalowe przypadną do gustu miłośnikom stylu nowoczesnego. Cięższy dodatek dobrze skomponuje się z wnętrzem, niezależnie od tego, czy ozdoby utrzymane są w kolorystyce srebrnej czy złotej. Chwosty wykonane w całości ze sznurka dobrej jakości oraz te z przyjemnym w dotyku pomponikiem będą cieszyć oko dzieci, jeśli zostaną zastosowane w pokojach dziecięcych. Warto pamiętać, że im więcej zostanie użytych rodzajów materiałów, tym wnętrze będzie wydawać się przytulniejsze.
W szerokim asortymencie można wybierać spośród sznurów zarówno z pojedynczym chwostem jak i z podwójnym. Wybór pozostaje po stronie klienta.
Sznury przy chwostach mają różną długość (od 50 cm do ponad 80 cm). Do masywnych zasłon z cięższej tkaniny lepiej sprawdzą się dłuższe sznury. Natomiast w przypadku lekkich, zwiewnych firan wystarczą krótsze sznury.
Każdy sznur z chwostami sprzedawany jest oddzielnie. Produkty zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, co widać już na pierwszy rzut oka. Prezentują się niezwykle elegancko poprzez wiskozowy połysk.


„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna Opinie z ekomi-pl.com