close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Dekoracje świąteczne


Witaj w prawdziwie zimowej krainie kwiatów świątecznych. W wachlarz naszych propozycji wpisują się kwiaty w kolorach typowych dla Bożego Narodzenia. Mamy również kwiaty świąteczne w kolorach, które są na tyle uniwersalne, że możesz je stosować jako dekorację w swoim domu przez cały rok. W końcu niezależnie od pory roku, trudno jest się oprzeć dekoracjom w kolorze mieniącego się złota i połyskującego srebra oraz efektownego szampana.


Sztuczne ozdoby - prawdziwe piękno


Warto zajrzeć do sklepu i przejrzeć katalog, aby zapoznać się z naszymi propozycjami dekoracji choinkowych na nadchodzący okres bożonarodzeniowy. W domowym zaciszu, bez sklepowego zgiełku wybierz coś dla siebie. My ze naszej strony proponujemy kwiaty. Sztuczne ozdoby choinkowe są hitem nadchodzącego sezonu. W kolorze białym będą wspaniale harmonizować z eleganckim białym obrusem na świątecznym stole. Nie sposób się oprzeć czerwonym kwiatom – sztucznym ozdobom przypominającym gwiazdę betlejemską.


Choinkowe kwiaty


Okres Bożego Narodzenia kojarzy Ci się z choinką przyozdobioną kolorowymi świecidełkami. Firma Eurofirany wychodzi do swoich klientów z propozycją kolorowych kwiatów na choinkę. Róża o strukturze lnu ozdobiona kryształkami czy welurowy kwiat obsypany błyszczącymi drobinkami będą elegancką oraz bardzo efektowną dekoracją każdego bożonarodzeniowego drzewka. W uzyskaniu pełnej harmonii pomoże bez wątpienia świąteczny stroik z kwiatami na choinkę. Natomiast w roli prezentów dla najbliższych sprawdzą się nasze eleganckie szkatułki oraz ciekawe obrazy.


Ozdoby świąteczne w najlepszym wydaniu


Świąteczne kwiaty to trend wpisujący się w nasze najnowsze propozycje na okres bożonarodzeniowy. W swoim asortymencie posiadamy różnokolorowe kwiaty, które wspaniale ozdobią choinkę oraz wkomponują się w ciekawie ułożony stroik świąteczny. Wpięte w obrus dodadzą mu szyku i sprawią, że goście nie będą mogli oderwać od nich oczu. Natomiast bukiet ułożony ze świątecznych kwiatów i postawiony w pokoju nastolatka z powodzeniem zastąpi tradycyjny stroik świąteczny.


Wytworne i eleganckie


Przejrzyj koniecznie nasz katalog, aby zapoznać się z ofertą kwiatów choinkowych na nadchodzący magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia. Każdy z nich jest zjawiskowy i niepowtarzalny. Kolorowe oraz bogato zdobione będą ozdobą każdego bożonarodzeniowego drzewka, stroika, a może obrusa? Kwiaty choinkowe przypięte do pudełka ze świątecznym podarunkiem wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego, a ułożone w bukiet postawiony na parapecie okiennym z pewnością ściągną na siebie ciekawskie spojrzenia ulicznych przechodniów.


Kolorowe dżety i połyskujący brokat


Za oknami coraz wcześniej zapada zmrok, jest zimno i siąpi deszcz. Zaczyna się okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia. Bardziej zapobiegliwi rozglądają się za prezentami dla najbliższych, kupują kolorowe bombki, świąteczne kwiaty choinkowe, układają stroiki, przygotowują ciasto na piernik świąteczny. Jednym słowem zaczyna się przedświąteczna krzątanina. Wkrótce spadnie śnieg i przyozdobi ogród i chodniki białym puchem. O minionym lecie przypomną Ci sztuczne róże w roli przypiętych do bożonarodzeniowego drzewka świątecznych kwiatów choinkowych.


Eleganckie i błyszczące


Zastanawiasz się, jak wykorzystać świąteczne kwiaty? Na choince, czy na stole, włożone do wazonu będą mienić się w świetle kolorowych lampek i połyskujących bombek, np. te ozdobione brokatem, cekinami, metalicznymi dżetami. Wykonane z należytą starannością cieszą wzrok i wprowadzają do wnętrza świąteczny nastrój. Spośród świątecznych kwiatów, na choinkę proponujemy także metaliczne kwiaty przyozdobione kryształkami. Będą pięknie wyglądać na tle gładkich firan w ciepłych kolorach.


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 26 LAT