Lampki choinkowe

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Poznaj magię lampek choinkowych

 

Absolutnymi pewniakami w domu każdego na święta Bożego Narodzenia powinny być: duży stół nakryty eleganckim obrusem, wielka, niemal uginająca się pod ciężarem ozdób choinka i skarpety mikołajowe wypełnione słodyczami dla najmłodszych. Ale często zapomina się o jednym z najważniejszych elementów, które są podstawą budowania magicznej atmosfery. Mowa tu o lampkach choinkowych w formie tradycyjnych malutkich żarówek lub nowoczesnych i wysoce energooszczędnych światełek led. Normą w takim miesiącu jak grudzień jest krótki dzień. Niektórzy skarżą się, że wychodzą do pracy, czy szkoły jeszcze przed wschodem słońca, a wracają tuż po zmroku. Najlepszym sposobem na przeciwdziałanie jesiennej i zimowej chandrze jest rozwieszenie lampek świątecznych we wszystkich dostępnych miejscach w domu! Odpowiadając na potrzebę komfortu estetycznego w Twoim domu, szczególnie podczas dni, kiedy za oknem szaleje burza, a chodniki przypominają lodowisko, stworzyliśmy specjalną kolekcję oświetlenia świątecznego. Wprowadzi ono przyjemną jasność i romantyczny nastrój nawet w małych kawalerkach. Natomiast w dużych rodzinnych domach będzie nieustannie przypominało o zbliżającej się Gwiazdce, co szczególnie ucieszy najmłodszych.

 

Jak świece zamieniły się na światełka led?

 

Zwyczaj ubierania choinki pochodzi z Niemiec. Na początku ozdabiano ją dekoracjami wykonanymi ze słomy, szmacianymi lalkami, własnymi wypiekami, takimi jak pierniczki w kształcie gwiazdek lub cukierkami. Szybko opracowano metodę wytwarzania szklanych bombek, a wejście w erę plastiku kompletnie zrewolucjonizowało rynek bożonarodzeniowych ozdób. Jednak przez cały czas jedno było niezmienne - pięknie ubrana choinka musiała błyszczeć i świecić. Jak radzono sobie z tym wzywaniem? Pierwszym pomysłem było przymocowanie do drzewka zwykłych świec. Razem z wynalezieniem rewolucyjnej żarówki korzystającej z prądu elektrycznego, producenci szybko zaczęli tworzyć niewielkie połączenia lampek świecących w różnych kolorach. Są one najbardziej podobne do oświetlenia świątecznego jakie znamy dziś. Lampki choinkowe led, które przeglądać i zakupić możesz w naszym sklepie internetowych, to efekt pracy wielu konstruktorów i wysokiego zaawansowanie technologicznego. Można być pewnym, że zapalanie ich codziennie wcale nie nadszarpnie domowego budżetu.

 

Energooszczędność i jakość lampek

 

Lampki na choinkę pochodzące ze sklepu Eurofirany są produktami energooszczędnymi wysokiej jakości. Nad ich wytrzymałością pracowali najlepsi specjaliści od lat zajmujący się technologią lampek led. Nieustannie staramy się nadążać za nowinkami technicznymi i najnowszymi trendami, które zbliżają nas do bycia jeszcze bardziej wydajnymi. Kładziemy także duży nacisk na ochronę środowiska. Odchodząc od pochłaniających ogromne ilości prądu tradycyjnych lampek choinkowych, zainwestowaliśmy w piękne oraz niezwykle wydajne światełka led. W dziale z lampkami choinkowymi led chcemy oferować naszym klientom zarówno odrobinę przepychu i ekskluzywności, ale także produkty w przystępnej cenie, które przydadzą się także podczas kolejnych świąt Bożego Narodzenia.

 

Jasność zawsze idzie w parze z pięknem

 

Nasze lampki led oprócz wysokiej energooszczędności posiadają jeszcze jedną, kluczową z punktu widzenia niektórych domowników cechę - rzadko się plączą. Kto z nas nie miał problemu z rozłożeniem lampek na choinkę tuż po wyjęciu ich z pudełka? Dziś pora pożegnać się z węzłami nie do rozwiązania. Dzięki specjalnej strukturze lampek świątecznych sklepu Eurofirany są to produkty nie tylko piękne i uniwersalne, ale także łatwe w ułożeniu na bożonarodzeniowym drzewku.

 

Co do lampek?

 

Zachęcamy także do zerknięcia na resztę bogatego asortymentu działu Święta. Znajdziesz w nim nie tylko różnorodne tekstylia świąteczne, ale także całe drzewka choinkowe lub unikatową kolekcję ceramiki świątecznej. Zapraszamy i w imieniu całego zespołu życzymy Wesołych i pięknych Świąt!