tkaniny 20 proc
zoom img
Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Lampki choinkowe


Poznaj magię lampek choinkowych

 

Absolutnymi pewniakami w domu każdego na święta Bożego Narodzenia powinny być: duży stół nakryty eleganckim obrusem, wielka, niemal uginająca się pod ciężarem ozdób choinka i skarpety mikołajowe wypełnione słodyczami dla najmłodszych. Ale często zapomina się o jednym z najważniejszych elementów, które są podstawą budowania magicznej atmosfery. Mowa tu o lampkach choinkowych w formie tradycyjnych malutkich żarówek lub nowoczesnych i wysoce energooszczędnych światełek led. Normą w takim miesiącu jak grudzień jest krótki dzień. Niektórzy skarżą się, że wychodzą do pracy, czy szkoły jeszcze przed wschodem słońca, a wracają tuż po zmroku. Najlepszym sposobem na przeciwdziałanie jesiennej i zimowej chandrze jest rozwieszenie lampek świątecznych we wszystkich dostępnych miejscach w domu! Odpowiadając na potrzebę komfortu estetycznego w Twoim domu, szczególnie podczas dni, kiedy za oknem szaleje burza, a chodniki przypominają lodowisko, stworzyliśmy specjalną kolekcję oświetlenia świątecznego. Wprowadzi ono przyjemną jasność i romantyczny nastrój nawet w małych kawalerkach. Natomiast w dużych rodzinnych domach będzie nieustannie przypominało o zbliżającej się Gwiazdce, co szczególnie ucieszy najmłodszych.

 

Jak świece zamieniły się na światełka led?

 

Zwyczaj ubierania choinki pochodzi z Niemiec. Na początku ozdabiano ją dekoracjami wykonanymi ze słomy, szmacianymi lalkami, własnymi wypiekami, takimi jak pierniczki w kształcie gwiazdek lub cukierkami. Szybko opracowano metodę wytwarzania szklanych bombek, a wejście w erę plastiku kompletnie zrewolucjonizowało rynek bożonarodzeniowych ozdób. Jednak przez cały czas jedno było niezmienne - pięknie ubrana choinka musiała błyszczeć i świecić. Jak radzono sobie z tym wzywaniem? Pierwszym pomysłem było przymocowanie do drzewka zwykłych świec. Razem z wynalezieniem rewolucyjnej żarówki korzystającej z prądu elektrycznego, producenci szybko zaczęli tworzyć niewielkie połączenia lampek świecących w różnych kolorach. Są one najbardziej podobne do oświetlenia świątecznego jakie znamy dziś. Lampki choinkowe led, które przeglądać i zakupić możesz w naszym sklepie internetowych, to efekt pracy wielu konstruktorów i wysokiego zaawansowanie technologicznego. Można być pewnym, że zapalanie ich codziennie wcale nie nadszarpnie domowego budżetu.

 

Energooszczędność i jakość lampek

 

Lampki na choinkę pochodzące ze sklepu Eurofirany są produktami energooszczędnymi wysokiej jakości. Nad ich wytrzymałością pracowali najlepsi specjaliści od lat zajmujący się technologią lampek led. Nieustannie staramy się nadążać za nowinkami technicznymi i najnowszymi trendami, które zbliżają nas do bycia jeszcze bardziej wydajnymi. Kładziemy także duży nacisk na ochronę środowiska. Odchodząc od pochłaniających ogromne ilości prądu tradycyjnych lampek choinkowych, zainwestowaliśmy w piękne oraz niezwykle wydajne światełka led. W dziale z lampkami choinkowymi led chcemy oferować naszym klientom zarówno odrobinę przepychu i ekskluzywności, ale także produkty w przystępnej cenie, które przydadzą się także podczas kolejnych świąt Bożego Narodzenia.

 

Jasność zawsze idzie w parze z pięknem

 

Nasze lampki led oprócz wysokiej energooszczędności posiadają jeszcze jedną, kluczową z punktu widzenia niektórych domowników cechę - rzadko się plączą. Kto z nas nie miał problemu z rozłożeniem lampek na choinkę tuż po wyjęciu ich z pudełka? Dziś pora pożegnać się z węzłami nie do rozwiązania. Dzięki specjalnej strukturze lampek świątecznych sklepu Eurofirany są to produkty nie tylko piękne i uniwersalne, ale także łatwe w ułożeniu na bożonarodzeniowym drzewku.

 

Co do lampek?

 

Zachęcamy także do zerknięcia na resztę bogatego asortymentu działu Święta. Znajdziesz w nim nie tylko różnorodne tekstylia świąteczne, ale także całe drzewka choinkowe lub unikatową kolekcję ceramiki świątecznej. Zapraszamy i w imieniu całego zespołu życzymy Wesołych i pięknych Świąt!

close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 27 LAT

zapisz się do NEWSLETTERA i daj się porwać do świata designu
Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy tel. +48 33 865 23 66 lub eurofirany@eurofirany.com.pl
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

ZAKUPY NA RATY DEKORACJE PREZENTY OUTLET ONLINE

Mapa serwisu Home O firmie Nagrody Wydarzenia Referencje Kontakt Media o nas Oferty pracy Regulamin Polityka prywatności Zwrot towaru Reklamacje Warunki dostawy Dane firmy Nota prawna Regulaminy promocji Regulamin kart podarunkowych Informacje dla subskrybentów usługi Newsletter Dla dziennikarzy