Musa - energia granatu

Wybierz widok
Sortowanie:
Strona 1 z 1
MUSA - energia granatu


Uwielbiany przez projektantów, designerów i świat biznesu granat to kolor z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Granat jest ponadczasowy i elegancki jak czerń, ma jednak dużo większy ładunek energetyczny. W świecie mody i wnętrz podkreśla się jego wpływ na nasze samopoczucie i postrzeganie rzeczywistości. Przywództwo oraz mądrość, z którą kojarzony jest granat sprawia, że kolor ten pojawia się bardzo często w różnych sferach naszego życia.

Kolekcja MUSA wykorzystuje ponadczasową energię granatu. Ciemne, mocne tło tkanin doskonale eksponuje piękne wzory w kolorze złota wpadającego w różne tonacje. Motywy liści bananowca i miłorzębu wydają się mienić tysiącem złotych odcieni. W zestawieniu z granatowym tłem tworzą idealnie skomponowaną całość.

Kolekcja MUSA pozwala na stworzenie aranżacji przepełnionej energią i pięknem. Oryginalne, zdobione wzorem liści zasłony łączą w sobie niebanalny design z wysoką jakością miękkiego welwetu. Motywy te pojawiają się także na poduszkach dekoracyjnych, kocach, narzutach, obrazach, a nawet ręcznikach i lampach. To pozwala wykorzystać potencjał kolekcji MUSA do aranżacji każdego pomieszczenia i stworzenia wnętrz pełnych energii i nietuzinkowego stylu.