Różowe narzuty na łóżko

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Rozmiar
Wzór
Rodzaj
Sortowanie:
Strona 1 z 1

Narzuty różowe

Narzuty różowe natychmiast kojarzą Ci się z pokojem małej dziewczynki? Oczywiście, jest to jedno z miejsc, w którym znajdą swoje zastosowanie – ale nie jedyne! Odcieni różu jest naprawdę wiele a możliwości jego wykorzystania niezliczone. Zapoznaj się z ofertą różowych narzut, dostępnych na stronach sklepu internetowego Eurofirany i przekonaj, że także w Twoich wnętrzach znajdzie się dla nich miejsce.

Róż to romantyzm

Różowa narzuta wcale nie musi stanowić części infantylnej stylizacji o romantycznym charakterze. Wystarczy wybrać odpowiedni odcień i połączyć go z mocno kontrastującymi detalami a otrzymasz nowoczesny, stylowy element sypialni, który może z powodzeniem pełnić w niej przewodnią rolę dekoracyjną. Zwolennicy skandynawskiego wykończenia wnętrz i niespiesznego stylu życia, z powodzeniem mogą sięgnąć po jednolite kolorystycznie różowe narzuty o pastelowych odcieniach. Dobrze komponują się one z szarościami, bielą i różnymi odcieniami ziemi. Powodują, że pomieszczenie staje się przytulne i zachęca do odpoczynku w zaciszu własnej sypialni. Typowo romantyczny charakter wnętrza uzyskasz, wybierając model w delikatny deseń kwiatowy czy patchworkowy.

Energetyczna fuksja lub wzory

Gdy cenisz sobie bardziej wyraziste dodatki, postaw na odcień fuksji bądź intensywnego różu, które efektownie rozświetlają przestrzeń i ciekawie komponują się z różnego typu, nowoczesnymi wnętrzami oraz dodatkami w postaci egzotycznych motywów roślinnych. W przypadku osób, mających wątpliwości, czy tak wyrazisty kolor będzie dobrym wyborem, proponujemy uzupełnienie narzuty o szary koc oraz równie stonowane odcieniem poduszki, które ułożone na narzucie, przełamią jej dominującą postać. Narzuty różowe warto wprowadzić również jako element wyposażenia pokoju dla dziewczynki - większość z nich przechodzi etap fascynacji tym kolorem – a tekstylia są najłatwiejszym sposobem na szybką indywidualizację wnętrza.

Narzuta dwustronna

To perfekcyjne rozwiązanie dla osób niezdecydowanych oraz wszystkich tych, którzy lubią zmiany. Narzuta różowa w wariancie dwustronnym, będzie wymagała zaledwie jednego ruchu, by zmienić swoją barwę. Jej druga strona może bowiem prezentować odcień z zupełnie innej części palety barw. W ten sposób unikniesz monotonii i zabezpieczysz na wypadek natychmiastowego poczucia potrzeby zmiany wystroju sypialni. Kupując narzutę, pamiętaj o tym, by wybierać modele przeszywane, które będą się odpowiednio dobrze układać na powierzchni łóżka. Ich krawędzie powinny być także starannie wykończone – najlepiej lamówką, gwarantującą niezmienny kształt materiału.