close icon

„Choinka za 1zł” Wybierz jeden z gotowych zestawów choinkowych, wskaż nam wysokość zielonego drzewka a otrzymasz je za symboliczną złotówkę!

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online, salonach Eurofirany oraz w wyznaczonych punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Szczegóły oraz Regulamin
„Rabat procentowy” Możesz skorzystać z tej promocji w dwóch przypadkach:
- jeżeli zamiast zielonego drzewka za 1zł wolisz otrzymać od Nas rabat na gotowy zestaw choinkowy
- jeżeli dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach za kwotę minimalną

Dla obu przypadków istnieją dwa progi kwotowe:
- za zakupy powyżej 800zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -5%
- za zakupy powyżej 1200zł otrzymasz rabat procentowy w wysokości -10%

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
„Drzewko w Supercenie” Jeżeli dokonasz zakupu dowolnego towaru w naszym sklepie online na kwotę powyżej 200,00zł, możesz skorzystać z tej promocji i dokonać zakupu drzewka w promocyjnej cenie:

- 145,00zł za zielone drzewko o wysokości 180cm (standardowa cena to 178,00zł)
- 160,00zł za zielone drzewko o wysokości 220cm (standardowa cena to 199,00zł)

Możesz skorzystać z tej promocji w sklepie online.

Szczegóły oraz Regulamin
Możliwość łączenia promocji! W przypadku kiedy dokonasz zakupu ozdób w pojedynczych opakowaniach i wartość przekroczy 800,00zł lub 1200,00zł możesz połączyć promocję „Rabat procentowy” z promocją „Drzewko w Supercenie”.

Regulamin Akcji Promocyjnej „Świąteczne Dekoracje” jest dostępny pod tym adresem.
close icon
Zaloguj się MAM JUŻ KONTO W SKLEPIE EUROFIRANY.COM.PL

adres e-mail

hasło
Nie pamiętasz hasła?

Zarejestruj się CHCĘ ZOSTAĆ UŻYTKOWNIKIEM SKLEPU EUROFIRANY.COM.PL
Aby zarejestrować się na eurofirany.com.pl wypełnij następujący formularz. Zapamiętamy wprowadzone dane, aby ułatwić Ci zakupy przez stronę internetową.
Imię *

Nazwisko *

Adres e-mail *

Hasło *

Powtórz hasło *

Nr telefonu *

Ulica i nr domu / lokalu *

Kod pocztowy

Miejscowość

* Oświadczam, że zapoznałem się regulaminem i akceptuję jego warunki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej w celach związanych z realizacją zamówień, zgodnie z "Ustawą o Ochronie danych Osobowych" z dnia 29.08.1997r (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany powyżej adres poczty elektronicznej wysłanych przez EUROFIRANY B.B. Choczyńscy sp. j. w Żywcu, ul. Sienkiewicza 81 wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000246287, NIP 553-233-66-25, REGON 240238276.Sort icon
Sortowanie: Kolor:

Ornamentem zdobione


Unikatowe poduszki - wzory, które pokochasz


Chcesz by Twoja sypialnia wyglądała wyjątkowo? Chcesz budzić się każdego ranka otoczona piękną pościelą? Postaw na poduszki we wzory! Bo takie poduszki wzory to niezwykle ciekawy akcent w Twoim wnętrzu. Ich wybór jest bardzo szeroki. Poszewki z ornamentem, geometryczne wzory, fantazyjne symbole, pejzaże czy inne malowidła, możesz wybierać do woli! A właśnie poduszki dekoracyjne mogą z powodzeniem odmienić nawet najnudniejsze wnętrze. Przykładowo geometryczne lub ornamentowe wzory nadają charakteru oraz zwracają uwagę. Poduszki i wzory - to brzmi jak nierozłączna para!


Dla każdego coś dobrego


Poduszka gładka, retro czy może we wzory egzotyczne lub z ornamentem? Tak się składa, że bardzo dobrze dobrana poduszka może być „wisienką na torcie" aranżacji Twojego mieszkania! A zatem lubicie może poduszki dekoracyjne na swojej sofie? Jak głosi powiedzenie - nigdy nie jest się zbyt bogatym. W naszej wersji - nigdy nie masz dość dużo poduszek wzory na łóżku! Tak mawiają i radzą najlepsi dekoratorzy wnętrz. I trzeba przyznać, coś w tym jest. Bo nawet najładniejsza sofa w przestronnym salonie czy też łóżko w sypialni bez dodatku poduszek dekoracyjnych stanie się puste i „smutne". Jeśli decyzję o kupnie poduszek we wzory masz już za sobą, to teraz tylko pozostaje pytanie, które poduszki wybrać? I jeszcze, ile powinno ich być? Czy może wybrać te w stonowanych kolorach, czy z kolei kontrastowych? Czy lepsze będą gładkie czy może we wzory? Zobacz naszą ofertę i propozycje, a sama zobaczysz, że Twoja ulubiona sofa zyska dzięki nim nowy wyjątkowy wygląd.


Mała rzecz, a cieszy


Przekonaj się, że nawet małe poduszki ozdobne na Twojej ulubionej sofie lub fotelu mogą wręcz zdziałać cuda. Bo w znakomity sposób mogą ożywić kolorystycznie i to nie tylko sofę, ale i cały pokój! Ale mało tego, mogą dopełnić wystroju, a co więcej mogą też podkreślić nasze pasje i zainteresowanie dekorowaniem wnętrz. Poza tym tak po prostu przyjemnie jest po ciężkim oraz długim i męczącym dniu pracy zanurzyć się w wygodnej sofie, a potem oprzeć się wygodnie na pięknych miękkich poduchach oraz w końcu oddać się odpoczynkowi oraz relaksowi.


DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 26 LAT