Salvia - świeżość szałwi

Wybierz widok
Sortowanie:
LIMITED COLLECTION Narzuta SALVIA  7 z wytłaczanym metodą hot press motywem krokodylej skóry - 220 x 240 cm
OUTLET
LIMITED COLLECTION Narzuta SALVIA  7 z wytłaczanym metodą hot press motywem krokodylej skóry - 220 x 240 cm

LIMITED COLLECTION Narzuta SALVIA 7 z wytłaczanym metodą hot press motywem krokodylej skóry

różne rozmiary
od 178,20 zł
Najniższa cena z 30 dni: od 178,20 zł
Cena regularna: od 297,00 zł
Strona 1 z 1
SALVIA - świeżość szałwii 

 
SALVIA w łacinie oznacza dobre zdrowie. W czasach antycznych była symbolem długiego życia, a w starożytnej medycynie wykorzystywana jako zioło oczyszczające energię i przestrzeń. Jej świeży zapach do dziś kojarzony jest z młodością i czystością.

Kolekcja SALVIA wprowadza do aranżacji świeżość i poczucie witalności. Kojący kolor dodatków z kolecji SALVIA wydaje się roztaczać we wnętrzach przyjemny zapach i niezwykle deliatną, uspokajającą aurę. Subtena świeżość realizuje się w kolekcji SALVIA jednak nie tylko za sprawą barwy, ale także pięknych, botanicznych motywów w kolorze różowego złota. Natura realizuje się w kolekcji SALVIA na wiele spodobów, tworząc niezwykle spójną lecz nieszablonową całość. 

Piękne, welwetowe zasłony z kolekcji SALVIA to połączenie świeżego koloru szałwii z blaskiem różnorodnych wzorów liści. Oryginalny motyw kwitu lilii w kolorze różowego złota zdobi z kolei wyjątkowe pościele i koce. Dodatki z tej kolekcji to jednak nie tylko uczta dla estetów. Zachwycająca jest bowiem także jakość - miękkość pościeli z wysokogatunkowej makosatyny i Tencelu, puszystkośc ręczników, jakość welwetu zasłon i poduszek dekoracyjnych. Kompozycyjnej całości w aranżacjach dopełniają obrazy, stylowe lampy i szkło dekoracyjne.