Victoria - siła złota

Wybierz widok
Sortowanie:
Strona 1 z 1
VICTORIA  - siła złota


Złoto jest symbolem doskonałości. Silnie związane ze sferą sacrum, niebem i słońcem przywodzi na myśl siłę i wieczność. W wielu kulturach przez wieki było atrybutem luksusu i władzy symbolizując jednocześnie czystość i stałość. Popularność złota nie przemija, a jego piękno wydaje się być nieśmiertelne.

W kolekcji VICTORIA siła złota wybrzmiewa całą feerią roziskrzonych wzorów. Jego stałość podkreśla regularność form, pewna powtarzalność dająca poczucie stylowej doskonałości. Szlachetność tkanin w połączeniu ze złotymi wzorami na czarnym tle przenosi nas w świat stylowej elegancji, przyjemnie mieniącej się w promieniach słońca.

Odważna kolekcja VICTORIA dodaje wnętrzom charakteru i wypełnia poczuciem wysublimowanej elegancji. Różnorodność dostępnych w kolekcji dodatków pozwala dowolnie budować klimat wnętrza – od pojedynczych mocnych akcentów, aż po pełny zharmonizowany wystrój. Zdobione wzorem w kolorze złota, czarne, welwetowe zasłony w towarzystwie zachwycających lamp i ceramiki dekoracyjnej rozświetlą salon wyjątkowym blaskiem. Siła czerni i złota bijąca z  pościeli z makosatyny bawełnianej, poszewek dekoracyjnych i koców wprowadzi do sypialni niepowtarzalny klimat. A jeśli nuta elegancji potrzebna będzie także łazience, koniecznie powinny pojawić się tam czarne ręczniki zdobione subtelnym, złotym wzorem. Całość wystroju dopełnią nowoczesne obrazy, których także nie mogło zabraknąć w kolekcji VICTORIA.