Zasłony szyte na wymiar na tunelu

Wybierz widok
Rozwiń opcje filtrowania
wyczyść wszystkie
0 produktów
Cena
Kolor
Wzór
Zaciemnienie
Rodzaj
Sortowanie:

Zasłony szyte na wymiar na tunelu

Zasłony na wymiar, na tunelu są rozwiązaniem bardzo popularnym. Stanowią one alternatywę dla innych systemów mocowań: na taśmie, flexach i przelotkach. Ich zwolennicy podkreślają przede wszystkim z praktyczny aspekt tego rozwiązania, łatwość zawieszenia zasłon oraz ich atrakcyjny wgląd. Jeżeli będą zamówione na wymiar sprawią, że aranżacja wnętrza będzie się prezentować szlachetnie.

Dlaczego warto wybrać zasłony na wymiar, na tunelu?

Zasłony na tunelu opierają się na podobnej zasadzie działania, co zasłony na przelotkach. Jednak wiele osób wybiera je ze względu na to, że nie posiadają widocznych przelotek. Drążek (karnisz) utrzymujący zasłonę jest niewidoczny i znajduje się wewnątrz tunelu, będącego integralnym fragmentem zasłony. W związku z tym, nie są zauważalne pozostałe elementy mocowania, a zasłona wygląda elegancko i jest pięknie umarszczona. Co więcej, jej zawieszenie przebiega szybko i jest bardzo proste. Wystarczy nawlec zasłonę na wspomniany już drążek. To właśnie te cechy sprawiają, że zasłony na tunelu są tak chętnie wybierane przez klientów, już od wielu lat.

Wymiar idealny przepisem na sukces

Zasłony na tunelu wydają się doskonałym rozwiązaniem. Jednak co może sprawić, że będą jeszcze dokładniej dopasowane do pomieszczenia? Najlepiej zdecydować się na zasłony szyte na wymiar, na tunelu. Jest to perfekcyjne rozwiązanie, ponieważ pozwala dobrać wszystkie parametry zasłony do wymiarów okna i oczekiwań klienta. W tym przypadku nie ma żadnych barier związanych z szerokością lub długością zasłony. Niezależnie od tego, czy posiadasz okno o standardowych wymiarach, czy też nie, zasłony na wymiar, będą perfekcyjnie dekorować przestrzeń wokół niego. Zamówienie takiej zasłony z całą pewnością oszczędza czas, który klient musiałby spędzić na poszukiwaniu modelu o odpowiednich wymiarach, w pożądanym kolorze i z wybranego materiału.

Rozwiązanie w postaci zasłon szytych na wymiar, uzupełnionych o tunel to ułatwienie, pozwalające na szybkie zawieszenie zasłon, które jednocześnie będzie wyglądało korzystnie dla całej aranżacji. Warto w nie zainwestować i zamówić nowe dekoracje okienne, korzystając z naszego kalkulatora szycia zasłon na wymiar.