

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 482409 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe, szenilowe |
| Wzór | roślinne |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 450 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 85% POLIESTER, 15% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
Bieżnik gobelinowy szenilowy z dodatkiem bawełny to idealny wybór na świąteczny stół. Wykonany z wysokiej jakości materiałów i o wysokiej gramaturze 450 g/m², gwarantuje trwałość, elegancję oraz piękną prezentację przez wiele sezonów.
Bieżnik zdobi precyzyjnie tkany motyw świąteczny, który dodaje wnętrzu wyjątkowego, odświętnego charakteru.
Świetnie sprawdzi się zarówno podczas rodzinnych spotkań, jak i jako dekoracja w czasie całego świątecznego okresu.
Cechy produktu:
materiał: gobelin szenilowy z dodatkiem bawełny
gramatura: 450 g/m²
zdobienie: tkany motyw świąteczny
wysoka trwałość i odporność na użytkowanie
eleganckie wykończenie
idealny na stół w salonie, jadalni lub kuchni
zachowuje kolor i kształt nawet po wielu praniach
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
długość: 140 cm
skład: 15% bawełna, 85% poliester
gramatura: 450 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

