

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 402742 |
|---|---|
| Rozmiar | 7 x 7 x 8 cm |
| Szerokość towaru | 7 cm |
| Długość towaru | 7 cm |
| Wysokość towaru | 8 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 335 g |
Szukasz praktycznych, a zarazem efektownych dodatków do wnętrza? Świecznik dekoracyjny RUBEN z efektem ombre to dekoracyjny detal, który uatrakcyjni i dopełni aranżację wnętrza w stylu boho, eco lub scandi. Świecznik o asymetrycznym kształcie w odcieniu kremowo-beżowym to efektowny detal na półce lub komodzie w Twoim domu, który wieczorową porą pomoże stworzyć niezywkły klimat we wnętrzu. Spód świecznika zaopatrzono w specjalne miękkie zabezpieczenia, chroniące meble przed zarysowaniami. Zapoznaj się z pozostałymi składnikami kolekcji RUBEN i wybierz zestaw specjalnie dedykowany do Twojego wnęrza.
Zaleca się czyszczenie tylko wilgotną, delkatną ściereczką
Dane techniczne:
średnica: 7 cm
wysokość: 8 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

