

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 461715 |
|---|---|
| Rozmiar | 8 x 8 x 21 cm |
| Szerokość towaru | 8 cm |
| Długość towaru | 8 cm |
| Wysokość towaru | 21 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | METAL |
| Waga netto | 500 g |
Świecznik LORI to elegancki i stylowy dodatek do wnętrza. Jego minimalistyczna forma, z delikatnym złotym wykończeniem, nadaje mu luksusowy, ale jednocześnie dyskretny charakter. Smukła nóżka sprawia, że świecznik wygląda lekko i subtelnie, dzięki czemu doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami. Taki świecznik wprowadza do wnętrza ciepło i elegancję, stając się wyrafinowanym elementem dekoracyjnym na stole, komodzie lub kominku. Idealny do stworzenia nastrojowej atmosfery.
Zaleca się czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
średnica kielicha na świeczkę: 2,3 cm
szerokość: 8 cm
wysokość: 21 cm
skład: metal


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty