

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 484373 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | matowe, ekologiczne, poliestrowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, modne |
| Gramatura materiału | 170 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 500 g |
Zasłona o naturalnym, lekko melanżowym splocie to idealny wybór do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, skandynawskim i minimalistycznym. Tkanina doskonale imituje len – jest subtelnie nieregularna, miękka i pięknie układa się w równych, dekoracyjnych fałdach.
Przelotki nadają zasłonie nowoczesny charakter oraz umożliwiają szybki i wygodny montaż.
Zasłona delikatnie filtruje światło, tworząc przytulną atmosferę, a jednocześnie zapewnia prywatność. To znakomity sposób, by dodać wnętrzu harmonii i elegancji bez przytłaczania przestrzeni.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Cechy:
Dane techniczne:
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

