

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 410391 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 300 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 300 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe, wycinane, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 210 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 842 g |
Zasłona z miękkiego i przyjemnego w dotyku welwetu z drobnym wytłaczanym wzorkiem, wyróżnia się swoją niebanalną formą. Praktyczna taśma marszcząca podkreśla jej nowoczesny charakter, dzięki niej szybko zawiesisz zasłonę na karniszu drążkowym, a po zawieszeniu będzie się ona układać w miękkie i regularne fale. Grubsza tkanina osłania okno, dzięki czemu chroni Twoje wnętrze przed nadmiarem światła, zapewniając przyjemny klimat w pomieszczeniu. Zaletą tkaniny jest fakt, że jest miękka i miła w dotyku, co sprawia, że pięknie prezentuje się w oknie miękko spływając z karnisza. Do wyboru kilka wersji kolorystycznych, spośród których z pewnością wybierzesz najlepiej pasujący do Twojej aranżacji. Serdeczne polecamy!
Przed zmarszczeniem zasłony na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy.
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
wysokość: 300 cm
skład: 100 % poliester - welwet
gramatura: 210 g/m2
szerokość taśmy marszczącej: 8 cm
Wysokość wypustki nad taśmą: 3 cm
tolerancja rozmiaru: +/- 3%

