

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 478899 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 250 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 250 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | zaciemniające, błyszczące |
| Wzór | designerskie, w liście |
| Gramatura materiału | 190 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 700 g |
Elegancka zasłona zaciemniająca z nadrukiem roślinnym, wzbogacona subtelnymi błyszczącymi akcentami, które dodają wnętrzu wyjątkowego charakteru. Doskonała do sypialni i salonu, gdzie liczy się komfort oraz styl. Dzięki praktycznym przelotkom zawieszenie jest szybkie i wygodne, a tkanina tworzy piękne, regularne fale. Zasłona nie tylko zdobi wnętrze, ale także skutecznie ogranicza dopływ światła, zapewniając przyjemną atmosferę.
Zasłony na przelotkach: mierzymy od górnej krawędzi drążka do momentu, w którym chcemy aby zasłona się kończyła.
Cechy produktu:
Typ: zasłona zaciemniająca
Wzór: roślinny z błyszczącymi akcentami
Sposób zawieszenia: przelotki
Efekt: eleganckie fale, luksusowy wygląd
Blokuje światło, zapewniając komfort w pomieszczeniu
Miękka i przyjemna w dotyku tkanina
Łatwe przesuwanie po karniszu
złote przelotki
Dane techniczne:
| Prasować bez pary | |
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

