

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 479673 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 270 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 270 cm |
| Stopień zaciemnienia | o średnim stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | taśma/tunel/żabki |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, ekologiczne |
| Wzór | w marmurek |
| Gramatura materiału | 165 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Gotowa zasłona wykonana z tkaniny o wyraźnym, naturalnym splocie łączy elegancję z nowoczesnym designem. Matowy materiał zdobi subtelny nadruk z motywem marmurku, wykonany metodą FOIL, który nadaje dekoracji wyjątkowego charakteru. Zasłonę zawiesza się przy użyciu taśmy marszczącej, co pozwala na efektowne układanie fałd i estetyczne wykończenie okna. To doskonały wybór dla osób ceniących naturalne materiały i unikalne, trwałe zdobienia.
Cechy produktu:
gotowa zasłona z tkaniny o naturalnym splocie
matowa powierzchnia z nadrukiem marmurku
nadruk wykonany metodą FOIL
sposób zawieszenia: taśma marszcząca
elegancka i trwała dekoracja okna
łatwa do zamocowania i efektowna w aranżacji
Przed zmarszczeniem zasłony na taśmie marszczącej, ważne jest, aby na końcach związać sznurki w supeł, co zabezpieczy je przed wyciągnięciem z taśmy.
Dane techniczne:
| Pranie ręcznie | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

